Бійка в Раді між Ляшком і Мельничуком

Вікна-Новини

Верховна Рада ніяк не врегулює валютний ринок. Парламентарі вигадують нові способи зміцнення гривні й наповнення бюджету. Кабмін домагатиметься, аби долари, сплачені за український експорт, не вешталися довго офшорними зонами, а швидше надходили в Україну.

Задля цього чиновники хочуть скоротити граничний термін зарахування експортного виторгу в два рази – зі 180-ти календарних днів до 90-та.

«Таким чином виводиться дуже великі суми з країни. Так ми розуміємо,що робимо регулювання жорсткішим, але це необхідний крок він робиться з метою стабілізації, це тимчасово,»- заявляє міністр фінансів України.

Народні обранці з кількох проб так і не змогли набрати належної кількості голосів, різні фракції називали закон недосконалим та недопрацьованим, окрім того вбачають в ньому корупційну складову, бо контроль над виконанням має здійснювати НБУ, якому нині не надто довіряють.

За день Володимир Гройсман тричі оголошував перерву через бійки. Спочатку замахнувся. Бійка зчинилась між екс-айдарівецем Сергієм Мельничуком і колишніми колегами з Радикальної партії. Йому не можуть пробачити, що він вийшов з партії і об’єднався з екс-регіоналами в групу “Воля Народу”.