Врятуй Ігоря: одна ніжка хворобливо більша за іншу

Вікна-Новини

Страшна патологія судин вразила праву кінцівку маленького Ігоря Статкевича з Тернопільщини. Поки що хлопчик нормально рухається, але він росте. І після кількох операцій, йому знову треба хірургічне втручання.

Від народження у хлопчика рідкісна хвороба судин – синдром Кліпеля-Треноне-Вебера. Через ваду ніжка росте неконтрольовано. У півтора року вона була на 6 сантиметрів довша та на 3 ширша за іншу.

У Тетяни Лапченко, першої героїні проекту “Я соромлюсь свого тіла”, схожа недуга судин, але набута, а не вроджена. Після повернення з Німеччини з приголомшливими результатами – вона розповідає іншим, як подолала недугу. Таня точно знає – ця хвороба виліковна. Щоби батьки Ігоря не падали духом, погодилася провідати їх особисто.

Дати дитині можливість жити повноцінно може кожен. Гроші збирає Українська біржа благодійності. «Ігорю загрожує ампутація ніжки» – проект, завдяки якому ми можемо допомогти.

Цьогоріч Ігорко стане першокласником. До осені батькам необхідно встигнути замінити пластини в нозі, щоб цей бережанський хлопчик пішов до школи самостійно.