Комуністи вчинили 10 терактів в Одесі

Вікна-Новини

Трьох комуністів-терористів затримала СБУ в Одесі. За словами силовиків, активісти Комуністичної партії України вже зізналися у вчиненні десяти терористичних актів у Одесі, які вчинили за останні рік-півтора.

Загалом це з десяток випадків: і вибух у бізнес-центрі “Адміральський”, в приміщеннях низки волонтерських та громадських організацій. Три основні учасники терористичної групи, всі вони активні учасники Антимайдану та т.з. Куликового поля. І всі вони підтвердили причетність до вибухів.

Всі ці необхідні в терористичній діяльності речі вони загалом купували або майстрували самі. Злочинці є одеситами, один з низ член місцевого осередку компартії, решта його поплічники. В них була чітко спланована структура роботи – один здійснював розвідку, другий виготовляв, третій закладав вибухівку, тобто у них були чітко розподілені обов’язки.

“Мета терактів – повернення старих часів та Одеської Народної Республіки. Я думаю, що вони отримували вказівки якщо не від вищої партійної верхівки, то російської контрозвідки,”- заявляє речниця СБУ України.

Нині затриманим оголошено про підозру і служба безпеки сподівається, що саме вони виведуть на сліди ще більшоі кількості диверсій.