Симоненко в СБУ: головного комуніста допитують слідчі

Вікна-Новини

Петро Симоненко тільки з другого разу прибув на допит до Служби безпеки. Слідчі хочуть з’ясувати, що робив Симоненко на пленумі ЦК Комуністичної партії Росії, а також перевірити деякі його коментарі, в яких можуть бути заклики до злочинів проти національної безпеки країни.

Передперед допитом він встиг дати короткий коментар для преси. Здивував він мало чим – укотре сказав, що українська влада хоче розправитися з компартією.

“Виходячи з того, що ситуація в травні буде загострюватись і це всім очевидно, і соціальна напруга буде зростати, тому намагаються сьгодні заборонити діяльність комуністичної партії,”- заявив Симоненко.

До слова, на травень військові експерти прогнозують загострення конфлікту. Тож звідка така впевненість і обізнаність про становище у травні? Це залишається таємницею.

Розпитуватимуть Симомненка не лише про зїзд російських комуністів, а і про фінансування тероризму. Нагадаємо, днями в Одесі взяли групу терористів, які вже зізналися у вчиненні десятка терактів. Цю банду в СБУ охрестили “терористи-комуністи”, оскільки троє затриманих були членами Компартії, а один з них навіть секретарем її Одеського осередку. Тож у Службі безпеки натякнули – це далеко не останній допит членів КПУ.

Поки говорити про правовий статус Симоненка, підозрюваний, чи свідок – за рано. Слідчий повинен це визначити вже після допиту.