В’язні російських колоній на війну в Україну

Вікна-Новини

“Гради” та інша важка зброя терористів зникли з місць зберігання. Про це повідомляють спостерігачі ОБСЄ. Вони зафіксували зникнення важого озброєння з тих мість, де вони раніше перебували.

Загалом, лише за минулий вечір у штабі АТО нарахували 17 обстрілів позицій сил АТО. Найтяжче становище лишається в районі Пісків. Минулої доби, за офіційними даними, там загинув один український воїн, ще один дістав поранення.

Також гаряче на позиціях поблизу Авдіївки, Водяного, Опитного, Майорська, Широкіного – на Донеччині, та у Слов’яносербському і Станично-Луганському районах на Луганщині.

«Незаконні збройні формування 8 разів обстрілювали позиції сил Антитерористичної операції із мінометів, у тому числі 5 разів із мінометів калібром 120 міліметрів, що є грубим порушенням Мінських домовленостей. В ході збройних провокацій противник активізував застосування важкої броньованої техніки – танків і бойових машин піхоти,»- заявляє речник штабу АТО Сергій Даниленко.

На окупований Донбас продовжують прибувати ешелони військової техніки з Росії. На залізничній станції у Кам’янську-Шахтинському хтось з місцевих днями зафільмував щойно привезені російські танки.

Також російський президент Путін має намір оголосити амністію до ювілею Дня Перемоги. Натомість волю отримають не усі, а лише ті, хто поїде воювати в Україну.

“За даними розвідки, російська влада пропонує амністію для громадян, що відбувають покарання у російських колоніях. Умова виходу на волю – виїзд на Донбас і вступ до лав бандоформувань «ДНР» та «ЛНР»,”- повідомляє речник АТО Андрій Лисенко.