Діти-підземелля заблукали в катакомбах

Вікна-Новини

На Одещині троє 15-річних підлітків ще в суботу загубилися в катакомбах. У місті розгорнули цілу спецоперацію. Двох хлопців і дівчину більше доби шукав не один десяток рятувальників із собаками. І безуспішно.

Знайшли зниклих лише сьогодні пообіді і не професійні пошуковці, а любителі підземель – дигери. Діти розповіли, що хотіли дослідити катакомби, та тільки заглибилися у підземелля – у ліхтариків сіли акумулятори. Тож на порятунок довелося чекали без світла, їжі і води.

Першими на сполох почали бити батьки. Звернулися по допомогу до міліції. Там з‘ясували – востаннє трьох 15-річних підлітків бачили біля магазину селища Нерубайського.

Поблизу міститься один із численних входів до одеських катакомб. Знайти зниклих у колишніх каменеломнях справа майже нереальна. Довжина лабіринтів підземель понад дві з половиною тисячі кілометрів.

Зараз підлітки приходять до тями. З ними та батьками працюють психологи. Після інциденту цей вхід рятувальники заблокують. Але нині у середмісті Одеси відкритими залишаються близько сотні входів. Закрити їх усі грошей не вистачає.