Активісти під Стелою. Третій Майдан?

Вікна-Новини

Купка людей біля Стели Незалежності заявила про новий Майдан. Хоча Майданом це назвати складно. З десяток активістів оголосили безстрокову акцію і вимагають реформ.

Мітинг одразу ж підхопили російські журналісти, та до ночі так званий майдан не дожив. Невідомі у балаклавах – позносили намети. Після нічного розгрому в активістів зникли не лише намети, а ще й організатор акції Рустам Ташбаєв. Активісти стверджують – його без жодних пояснень заарештували правоохоронці.

В службі безпеки України ситуацію пояснюють. Кажуть – організатора не те щоб заарештували, а вже навіть вислали із України. Бо ж цей мітинг, кажуть – то спланована провокація, аби розхитати ситуацію в країні та й скласти картинку для російських ЗМІ.

Правоохоронці звітують – з наметів вилучили ще й зброю. Тож акція кажуть, могла бути і не такою вже мирною. Більше жодного із фігурантів не затримано, триває розслідування. Та з майдану незалежності купка активістів поки що йти нікуди не збирається. Кажуть – чекають на нові намети.