Під Маріуполем підірвано прикордонний катер

Вікна-Новини

Прикордонний катер під Маріуполем підірвався на саморобній вибухівці бойовиків. Про це заявили в штабі АТО. Там запевняють, що бомбу прибила хвиля з окупованих територій.

Прикордонники на катері вирішили, що то радіобуй і намагалися підтягти до судна. У цю мить пристрій вибухнув. Одна людина загинула, командир катера зник безвісти. Решта екіпажу, а це п’ятеро прикордонників, нині перебувають у лікарні. Вибух стався посеред дня, неподалік міського пляжу.

Загалом, у зоні АТО сьогодні, на щастя, минулося без смертей. Хоч стріляти бойовики не припиняють. У Мар’їнці знову атакували позиції українських військових: заговорила бронетехніка та міномети. А вже пообіді стало відомо – терористи відступили ще й з втратами: є поранені та вбиті.

Сьогодні міністр оборони оприлюднив дані – на окупованих територіях перебуває понад 40 тисяч ворожих вояків – це й незаконні війська псевдореспублік, і солдати російської армії. Крім того, на цих територіях нагромаджено дуже багато озброєння, самих лише танків понад пів тисячі.