Пекельний вогонь: зник ще один рятувальник

Вікна-Новини

Сотні рятувальників та десятки одиниць техніки третю добу приборкують вогонь на нафтобазі під Києвом. Рано-вранці там пролунав черговий вибух. Насправді, порівняно з учора, сьогодні вона вже не горить, а так, радше жевріє й смердить.

Нагадаємо, вчора палало 15 резервуарів із нафтопродуктами, станом на сьогоднішній ранок – лише 6. Опівдні пожежними тягачами відсунули спалені цистерни й згорілу техніку. Тоді само спробували загасити ще один резервуар і влаштували потужну пінну атаку

Загалом гасили з 4-ох рукавів генераторів піни. Диму серед цього процесу була сила-силенна, але зрештою навіть наочно стало видно, що пожежа дещо вщухла

Отож по обіді горіло лише 5 резервуарів і рятувальники вирішили вдатися до ще однієї пінної атаки. Її результат поки не відомий.

Також, сьогодні стало відомо, що безвісти зник ще один рятувальник з пожежного потяга. Поїзд учора був у епіцентрі вибуху, якраз по тому зв’язок з вогнеборцем урвався. Нагадаємо, вчора пожежники повідомляли про загибель 3-ох своїх колег, 4-го просто не зазначили у статистиці. Наразі 20-річного зниклого рятувальника шукають.

Загалом складається враження, що сьогодні рятувальники діють набагато злагодженіше й ефективніше, аніж учора. До місця пожежі постійно їздить техніка. У тилу, де рятувальники відпочивають і де працюють журналісти роздають маски від диму. А ще тут організували велику кухню.

Сьогодні вдень на місці був і очільник київської області, зробив свій прогноз, що пожежу вдастся побороти можливо навіть до сьогоднішньої ночі. Рятувальники ж передбачати щось не воліють, утім однозначно запевняють – уже сьогодні небезпеки додаткових займань або вибухів нема.