Смертельно поранений кулеметник: повернутися до життя

Вікна-Новини

Із такими травмами не виживають. Цей вердикт винесли лікарі 42-річному Юрієві Охріменкові. Сантиметрова скалка Града навскоси пройшла через око бійця, та дивом не зачепила мізку. Численними уламками Юрієві посікло все тіло. Та лікарі, все ж зробили надможливе: врятували і життя, і поранене око.

Чотири операції протягом десяти годин. Саме стілки пережив Юрій у першу ніч перебування в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова. За його життя боролися декілька бригад хірургів.

І диво, на яке лікарі й не сподівалися, таки сталося. Кілька днів тому Юрій опритомнів. Та не просто прийшов до тями, а вже навіть зустрічає в палаті гостей із широкою усмішкою. Після тижня забуття, йому дуже кортить розповісти про те, як з побратимами з 28-ї бригади відбивав від Мар’їнки атаки бойовиків.

Лікарі прогнозують, що незабаром пораненим оком Юрій зможе бачити. Зараз 42-річного бійця готують до переведення в Одеський військовий шпиталь. Там на нього чекає реабілітація. А трохи згодом вояк планує повернутися до побратимів на фронт.