Вдома у голови Апеляційного суду

Вікна-Новини

Скандальний голова Апеляційного суду Чернушенко, у якого знайшли купу грошей в робочому кабінеті, і якого звинувачують у маніпуляціях з судовими справами, погодився показати свою квартиру і познайомив зі своєю дружиною. Це дорогі 4-кімнатні апартаменти у середмісті Києва з охороною.

Нагадаємо, в понеділок у ГПУ розповіли: в кабінеті Чернушенка знайшли 6 тисяч доларів 25 тисяч гривень ключі від елітних автівок і найголовніше – смс, в яких Чернушенкові кажуть кого, і як треба судити. Зараз Чернушенко переконує у абсурдності звинувачень і спокійно ходить Києвом.

На посаді голови апеляційного суду Чернушенко вже 10 років і до пенсії залишилося кілька місяців. Ще вдень у своєму кабінеті Чернушенко розповідав, що справа проти нього замовна, і політично вмотивована. Каже – прокуратура намагалася накласти арешт на фірму, яка займається видобутком нафти і газу, у зв’язку із зникненням керівника правління. Втім очільник з’явився і апеляційний суд відмовився від арешту майна.

Чернушенко натякає – це помста прокуратури, за те що відмовився накладати арешт на активи однієї з нафтогазових компаній Рината Ахметова. Справу судді ведуть паралельно і СБУ і прокуратура.

Втім до наступного вівторка Чернушенко може вільно їздити Києвом. Саме 30-го червня відбудеться пленарне засідання Верхвоної Ради, яке і визначить долю недоторканості судді.