Боротьба за батька та сина: допомога родині бійця

Вікна-Новини

«Вікна» уже розповідали про 38-річного бійця Романа Копація, який пережив справжні тортури в полоні бойовиків. Там його різали, кололи іржавими цвяхами, прострелили ноги. Та він вижив. І нині в критичному стані в лікарні Дніпропетровська. Поки медики намагаються врятувати життя чоловікові, допомоги потребує і його маленький син.

У дворічного Микілки вада серця. І тепер небайдужі українці рятують його. Дворічний Микілка повсякчас збирає вишень для тата. І разом з мамою та маленькою сестрою чекає на нього вдома. Дружині Романа тяжко: поки лікарі рятують чоловіка, у неї на руках п`ятимісячна донечка і дворічний Микілка зі смертельною вадою – пороком серця.

Зараз хлопчик у Києві – його хворе серце взявся оперувати відомий кардіохірург Борис Тодуров. Родина мріє: коли прооперують малого, то із добрими новинами вони приїдуть до батька, і він їх уже зможе почути. А зараз усі вони моляться про порятунок.

Реквізити для допомоги: картка ПриватБанку: 4627 0812 0862 8425. Музиря Галина Михайлівна – дружина Романа Капація і мама Микілки