Віктор Пінчук одержав премію “Людина епохи Відродження”

Вікна-Новини

“Людина епохи Відродження” – це нагорода, яку отримують благодійники, що зробили внесок у відродження культури й мистецтва по всьому світові. Її вручає Фонд Палаццо Строцці (США) у Флоренції. Серед претендентів – ті, хто протягом життя сповідують цінності Ренесансу, тримаючи зв’язок між класичною культурою та сьогоденням. Після ретельного розгляду премію «Людина епохи Відродження-2014» здобув український підприємець і філантроп Віктор Пінчук.

Цю премію здобувають ті, хто проявив себе чи то в підприємницькій діяльності, а чи в меценатстві, мистецтві та соціальних справах. Тому скульптура – арка, яку вручили Вікторові Пінчукові, символізує відкритість до нових обріїв.

«Людина епохи Відродження – це просто неймовірна нагорода. Якщо ти приймаєш її, то ти вже не є скромною людиною. Тому що «Люди Ренесансу» більші за свої власні життя. Існує лише одна причина, чому я приймаю цю нагороду, –  бо це визнання тих зусиль, яких доклали Україна і українці», – сказав Віктор Пінчук, виступаючи на церемонії нагородження.

Засновники премії зазначили, що меценат нещодавно профінансував Український національний павільйон на Венеційській бієнале. Окрім того, з його ініціативи в Києві відкрився один із найліпших у Східній Європі арт-центр. Це тут виставляються молоді мистці, яких підтримує фонд Віктора Пінчука.