Погорілі тури: відпочинок – труба

Вікна-Новини

Директор одного з найбільших турагентств України забрав усі гроші за тури і втік. Компанія за крок до банкрутства. Але й далі продає путівки. Тому, якщо плануєте відпустку, будьте обережнішими і ретельно перевіряйте турфірму.

Журналісти «Вікон» зустрілися з тими, хто прогорів на турі, і дізналися, як усе трапилося. Родина Аліни віддала 60 тисяч гривень за омріяний відпочинок у Туреччині. У турагентстві довго не віддавали квитків, клієнти до останнього обривали всі телефони. За день до вильоту їм повідомили: ви нікуди не їдете. Жінка переконує: замовляла відпустку в одного з найбільших турагентств України – “Гарячі тури”. Куди ділись її гроші, і досі не розуміє. Уже в інтернеті вона вичитала – директор із грішми втік із України.

До турагенства, яке вилетіло втрубу, належало безліч маленьких турфірм. І тепер усі вони, щоби зберегти роботу, просто змінюють назву. Або ж переходять під крило великих туроператорів і виконують роль посередника між продавцем, тобто туроператором і клієнтом. Тим часом керівники туроператорів кажуть, що нині виживають найсильніші та найхитріші. Туристичний попит в Україні зменшився на 40%.