Врятувати янголятко: боротьба за життя

Вікна-Новини

Вона одна така на мільйон. Її хвороби не вміщаються на одному аркуші паперу. Ми вам розповідали про 5-річну Ангелінку. У неї – вада мозку, через яку в малечі багато розладів і відхилень. Медики вмовляли матір відмовитися від дитини, але вони вибрала інший шлях. Днями стан дівчинки погіршився. А у соцмережах невігласи взагалі назвали Ангелінку біосміттям. Через такі образливі слова у жінки стався стрес.

«Вікна» розповідали: ця історія – самі сльози. При надії жінку вдарив чоловік, що призвело до мікроінсульту в дитини. У боротьбі за свою Ангелинку Наталя викреслила все особисте: і кар’єру науковиці, і особисте життя.

Ангелінку можуть урятувати в Америці. Тамтешні лікарі обіцяють видалити кисту з мозку. З іншими вадами справитися буде вже легше. На операцію потрібно 150 тисяч доларів, за два роки мама дівчинки не спромоглася назбирати таку суму. Часу лишається обмаль, бо ж лікарі відвели Ангелінці щонайбільше 6 років життя. Допоможіть врятувати справжнього ангела!

Переказати кошти можна на сайті Української біржі благодійності. Проект “Визволи Ангеліну від болю” – клік підтримати – і ви наблизили дитину до шансу вижити.