Вісті фронту: побільшало вогню

Вікна-Новини

На Донбасі рекордна кількість обстрілів. За добу терористи відкривали вогонь понад сотню разів. Такого вже не було понад місяць, кажуть у штабі АТО. Загинуло двоє українських армійців, поранено семеро.

На Луганщині вперше за останні три місяці бойовики обстріляли Тошківку. Двоє мешканців поранено. Скалкових ран дістав 23-річний чоловік, а на вісімдесяти-річну бабусю обвалилася покрівля. Багато будинків пошкоджено, три з них зруйновано вщент.
На Донецькому напрямку складне становище залишається вздовж усієї лінії фронту від Авдіївки до Мар’їнки. Не спадає градус напруження і в районі Горлівки. Там бойовики застосовують тяжке озброєння навіть удень. А найгарячішим місцем на мапі АТО став Світлодарськ.

У секторі М знову гаряче у Старогнатівці. Її терористи впродовж шістьох годин накривали потужним мінометним вогнем. В інших населених пунктах Маріупільського напрямку більш-менш спокійно. Лише у Широкиному пророросійські найманці намагалися спровокувати українських морпіхів. Відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Українські силовики дістали дозвіл стріляти у відповідь, аби придушити вогневі гнізда ворога.