Імена названо: оголошено в розшук

Вікна-Новини

СБУ оголосила у міжнародний розшук начальника Генштабу Російської Федерації Валерія Герасимова. Окрім нього шукатимуть ще 10 російських військовослужбовців-контрактників.

Керівника Генштабу російських збройних сил підозрюють у плануванні й реалізації конфлікту на території України. У СБУ мають докази, що Герасимов ще у серпні 2013 року отримав дозвіл від вищого керівництва Росії кинути усі сили для війни у нашій державі.

Окрім нього документи про підозру надіслали ще десятьом військовим 98-ї дивізії повітряно-десантних військ Росії. Саме вони розстрілювали українських бійців в Іловайському казані. Від страшних обстрілів Градами та Смерчами там у серпні торік загинуло 366 українських вояків. Військової техніки знищили майже на 300 мільйонів гривень.

У Генеральній прокуратурі Герасимова назвали ідеологом війни в Україні. Генпрокуророві Російської федерації спрямували відповідне міжнародне доручення. Для розслідування в Росії. У межах карного провадження стосовно так званого “російського сліду” у Криму та на Донбасі збирають матеріали також, щодо вищого військового керівництва Росії: міністра оборони Сергія Шойгу та президента Володимира Путіна.