Ювілей у «Вікон» – 20 років

Вікна-Новини

Сьогодні, 4 вересня, інформаційна програма «Вікна-Новини» святкує 20 років з дня першого виходу в ефір. Програма була створена, як альтернатива державним новинам і стала першою незалежною інформаційною програмою в Україні. Саме на базі «Вікон» в 1997 році був створений телеканал СТБ.

Головний редактор «Вікна-Новини» – Володимир Павлюк: «Двадцять років наші глядачі спостерігали за усім світом очима наших кореспондентів. Репортери «Вікон» не тільки були свідками, але й активно брали участь у подіях, що відбувалися в нашій країні, зараз ці люди стали лідерами думок. «Вікна-Новини» один з найстаріших вітчизняних інформаційних брендів і я дуже пишаюся тими людьми, які його створювали і створюють ».

1010453_605030009530829_1690583605_n (1)

Як розповідає виконавчий продюсер програми – Ольга Кисла, яка працює у «Вікнах-Новини» з моменту заснування, вже з першого виходу в ефір, «Вікна» відрізняло все – від змісту, форми і подачі інформації, до образу провідних і манери їх поведінки в кадрі. «Ми залучали до співпраці молодих не досвідчених, але талановитих студентів, що згодом стали яскравими іменами в професійній журналістиці і навіть політиці. Коли 10 років тому Генеральним директором СТБ став Володимир Бородянський, стався стрімкий ривок якості наших випусків. Зараз, через 20 років, коли світ навколо так змінився, ми знову в процесі пошуку нових форм, тим і тональності у спілкуванні з глядачем », – зазначила Ольга Кисла.

Vikna_godovshhina1

Одна з перших річниць програми «Вікна-новини»

«Вікна-Новини» багато разів удостоювалися національної телевізійної премії «Телетріумф»: чотири рази (у 2007, 2009, 2010 і 2011 рр.) У номінації «Краща інформаційна програма», тричі в номінації «Кращий репортер» (Наталія Соколенко – 2009 р., Сергій Андрушко – 2010 р., Ольга Червакова – 2011 року), і в номінації «Кращий ведучий інформаційної програми» (Сергій Попов – 2009 р.)

За час існування новин, у «Вікнах» працювали: Олена Фроляк, Андрій Куликов, Ірина Ванникова, Микола Вересень, Олексій Мустафін, Сергій Попов, Володимир Ар’єв, Ольга Червакова, Георгій Гонгадзе, Роман Скрипін, Віталій Портников, Лариса Івшина, Сергій Швець, Ірина Малихіна, Ростислав Хотин і багато інших.

Відзначимо, що найближчим часом «Вікна-Новини» вийдуть в ефір з нової студії та з оновленим графічним дизайном. Ведучі – Віта Евтушина, Ольга Кучер, Тетяна Висоцька. Новинна програма виходить в ефір по буднях о 18:00 та 22:00.