10-ий гуманітарний конвой з Росії укомплектовує терористів

Вікна-Новини

На Донбас прибув черговий, вже 10-й, так званий гуманітарний конвой з Росії. На окуповані території заїхало 180 вантажівок. Росія запевняє: то усе харчі, будматеріали, теплі речі та солодощі.

Бойовики твердять: загалом вантажівок було сто дев’яносто й усі вони вже виїхали – усього після семи годин, як в’їхали. Українські силовики дивуються космічною швидкістю розвантаження фур.

«Найпростіший математичний розрахунок показує, що терористи змогли розвантажити кожну 20-тонну фуру в середньому за 2 хвилини 13 секунд,»- констатує речник РНБО Андрій Лисенко.

Але до тих, хто найбільше потребує так звана гуманітарка з Росії все одного не доїде. Як наприклад, у село Михайлівко, воно пролягає на лінії фронту. Люди тут живуть без грошей, без тепла та світла. Їдять те, що виросло і що встигли під обстрілами викопати.

Останніми днями добровольчі батальйони завертають гуманітарні конвої Фонду Рината Ахметова, які прямують на Донбас. Пропустили лише раз, і більше не будуть.

Позиція добровольців – гуманітарні вантажі в обмін на полонених. Але бранців за харчі видавати ніхто не збирається, ну отже й доправляти терористам колони з продовольством нема чого – вирішили добровольчі батальйони.

У фонді олігарха обурюються та просять Президента владнати конфлікт. А от самопроголошена влада в Донецьку говорить, що жодна гуманітарка від України їм не потрібна. Лідер бойовиків Захарченко погрожує сам кого хочеш нагодувати.