Айдарівцям влаштували засідку: два бійці загинули

Вікна-Новини

Понад тиждень без жодних втрат, та сьогодні загинуло аж 5-еро українських армійців. Група айдарівців потрапила в засідку бойовиків, які закидали їх гранатами. Двоє бійців загинуло, троє – поранено.

Бойовики ще й постійно провокують українських військовиків на вогонь. Сьогодні вони вдарили неподалік Щастя, що на Луганщині – з гранатомета. Не стихали на Сході й автомати.

“Терористи зі стрілецької зброї обстріляли наших військових у районі населених пунктів Майорськ, Рідкодуб, Чернухіне, Новогригорівка, а в районі Щастя застосували гранатомет. Як і раніше, режиму тиші повністю дотримуються тільки українські військові, на провокації терористів вони не відповідають,”- каже речник АТО Леонід Матюхин.

Утім, у Радбезі не вважають, що зараз у зоні АТО відбувається ексалація напруження. Мовляв, масованих атак наразі не фіксують, але з Росії й далі стягують підкріплення.

Заручниками гуманітарної кризи вже кілька мІсяців лишаються мешканці окупованих територій. Самопроголошена влада так званої ЛНР порахувала: на соцвиплати щомісяця їм треба мільярд гривень.

Таких грошей, ясна річ, у так званої ЛНР нема. Псевдоміністри-сепаратисти хочуть змусити платити Україну, і скаржаться на неї до українського ж Конституційного суду.