Активісти самооборони побували у маєтку комуніста Симоненка

Вікна-Новини

Вікна 22:00
 
Народний супротив завітав до маєтку, як вони сподівались, головного комуніста України – Петра Симоненка. Та з’ясувалося, штурмували будинок його сина. Симоненко-старший жив там раніше. 
Активісти самооборони перелазять паркан і вимагають, аби охорона їм відчинила. Охоронець від порога каже – то не Петра Симоненка будинок, а його сина.
Територія – приблизно 2 гектари. Дорогою до 5-поверхового будинку видно великий ставок. Розкішна альтанка і мангал, у якому ще нещодавно смажили м`ясо. До помешкання увійшли через спортивну залу. Там зустрічає розкішний передпокій із позолотою. Стоїть дорогий рояль. Цього вечора революціонери грають на ньому зрозумілий можновладцям мотив «Бандитський Петербург».
У кабінеті сина головного комуніста активісти знаходять пістолета й набої. А ще бронежилети, рації та систему прослуховування. Образ шпигуна 007 підкреслює Aston Martin у гаражі. Подейкують, машина – ручного збирання. Насамкінець активісти заглядають у покої Симоненкового сина і йдуть собі. Охоронець чемно проводжає.