Батько 7 дітей наполіг, щоб його взяли до армії

Вікна-Новини

Вікна-новини, 18.00

Є люди, яким і мобілізація не потрібна. Закарпатці ринули добровольцями до лав української армії. Здебільшого призовники – молоді хлопці, але є і винятки. 48-річний селянин Микола Митришин, батько 7-ми дітей – наполіг, щоб його взяли до війська. Каже – полишати рідних не хоче, але відчуття обов’язку перед Батьківщиною – понад усе.
Єдиного добровольця від Стужиці до війська проводжали всім селом. Що 48-ми річний багатодітний батько Микола зібрався воювати спершу не вірили, а як переконалися гуртом збирали гроші на бронежилет.
Ще донедавна він порався в господарстві, виховував сімох дітей та працював на заправній станції.Та щойно почув про мобілізацію, серед перших попросився до армії.
Відмовляли ставати до лав Миколу навіть у військкоматі, кілька разів шукали причин не призивати, але чоловік наполягав. За плечима в добровольця служба в радянській армії. 30 років тому він працював водієм у ракетних військах. Тепер вирішив скласти присягу вже в українському війську.
У Закарпатському батальйоні територіальної оборони Микола служить простим солдатом. Вже місяць вивчає вибухову справу речовини. Його нова професія – сапер.
Тут на полігоні Микола товаришує з Михайлом – він теж багатодітний батько і теж доброволець. У 45-річного чоловіка аж восьмеро дітей та трійко онуків. Він удівець і найменших дітей вдома залишив на маму та вже дорослих старших.
Щодня чоловіки телефонують додому, а вихідними їдуть до родин. Від полігону – до Миколиного дому – їхати понад годину. На нього там уже дуже чекають.

Більше інформації в сюжеті.