Батько похованого бійця АТО нажився на смерті сина

Вікна-Новини

Мати поховала сина, який загинув у боях на Сході, а батько, з яким вона розлучилась 20 років тому, вимагає половину державної компенсації – 300 тисяч гривень.

Двоє дітей виросли без нього, проте батько через суд вимагає грошей, бо дав Україні героя.

Останні пів року жінка в судах доводить: батько на смерті сина хоче нажитися. Рішення суду спантеличило навіть захисника родини. Адже усі надані судові факти були не на користь батька.

“Суд встановив таку обставину, що в свій час батько був засуджений за ухилення від сплати аліментів. Але суд в цій частині наших позовних вимог взяв і відмовив у позові, тобто він відмовив у визнанні батька таким, що ухилявся від виконання свого батьківського обов’язку,”- каже адвокат Микола Шостак.

Проте жінка вже подала скаргу до апеляційного суду. Каже: зроблю усе, аби людина, що колись зрадила її сина, не нажилася на його смерті.

Проте вирок апеляційного суду був зовсім неочікуваним:

“Апеляційну скаргу Махновець М.Ю. відхилити. Рішення Луцького міського суду Волинської області від 21.10.2014 в даній справу залишити без змін”.

Мати ще має шанс: потрібно протягом 20-ти днів подати касаційну скаргу до вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, що і збирається зробити.