Бойова готовність: російські війська укріплюються на Донбасі

Вікна-Новини

Міністр оборони України Степан Полторак  на засіданні Кабміну заявив: Україна має готуватись до бойових дій на Сході країни. За його словами, ворог невпинно нарощує силу, тож українська армія має бути готова до будь-якого розвитку подій.

Полторак каже: ситуація в зоні АТО зараз дуже складна. Тож українські війська нині перегруповуються, посилюють оборону і готуються.

“Ми чітко відслідковуєм їх пересування, знаєм їх місцезнаходження і очікуєм непередбачуваних дій з їх боку. Я бачу головним завданням – готуватися до бойових дій. Ситуація нами контролюється і ми готові відповідно реагувати на зміну обстановки,”- доповідає Степан Полторак.

За даними РНБО, російські найманці готуються завдати удару по українській армії та мирному населенню на Сході. За інформацією з різних джерел, уночі під Новоазовськ проскочила тактична група російських вояків.

“Який саме підрозділ зайшов під Новоазовськ ми поки не знаємо, проте просування військових колон разом з технікою та особовим складом російської армії ми спостерігаємо і фіксуємо,”- заявляє речник РНБО Андрій Лисенко.

Сьогодні також було знищено щонайменше 170 російських вояків, які гатили по околицях Маріуполя з реактивних систем “Смерч”. У Радбезі кажуть: останнім часом втрати у ворога – колосальні.