Бойовикам Росія постачає “Смерч” – смертельну зброю

Вікна-Новини

Силовики звітують про нову підмогу з Росії. Кажуть: такої кількості вояків та зброї звідти ще не надходило. Там нарахували вже понад дев’ять тисяч кадрових віськових, ними замінюють менш навчених бойовиків.

“Військових до кордону з нашою державою передислоковуються окремі підрозділи ЗС РФ, зокрема 20-ї гвардійської армії Західного військового округу ЗС РФ. Командування ЗС РФ забезпечує постійне надходження у район бойових дій живої сили та військової техніки, посиленої засобами ППО, системами зв’язку, розвідки та радіоелектронної боротьби,”- повідомляє речник АТО Андрій Лисенко.

“Через неконтрольовані ділянки українсько-російського кордону у великій кількості завозяться боєприпаси – близько 30-40 вантажівок кожної доби,”- додає Лисенко.

Цієї доби підмога бойовикам прибула надпотужна – не менш ніж три сотні російських армійців, з десяток танків та броньованих машин. Весь цей арсенал попрямував до селищ Піски та Авдіївка.

Сьогодні стало відомо – росіяни перекидають бойовикам системи “Смерч”, з радіусом дії понад сто кілометрів. Вирви від таких снарядів просто небачених розмірів.