Допомога кіборгу: без ноги у полоні бойовиків

Вікна-Новини

Він пройшов пекло донецького летовища, ампутацію та полон. Він був одним із останніх, хто боронив непідступний аеропорт. Тепер. І йому потрібна наша з вами допомога.

За плечима в усміхненого хлопця – страшні бої, полон, ампутація. Він потрапив до аеропорту в останню ротацію . Це були два кінцеві й найстрашніші тижні битв за летовище.

Коли бойовики підірвали другий поверх нового терміналу Остап Гавриляк опинився під його завалами. Кілька годин він лежав з пораненою ногою поруч з неживими побратимами.

«Коли мене витягували, я кажу – забери он то знизу, предмет. Кажу – забери це і я витягну ногу. Товариш стоїть і мовчить. Я тоді вже побачив, що то моя нога. Просто була зігнута в другу сторону…та й все…»- розповідає кіборг.

Бойовики поранених відвезли до донецького шпиталю. Там як вирок – ампутація ноги. Два тижні на лікарняному ліжку, без жодної надії хоч колись повернутися додому.

«Вікна» не розшукали кіборга в тій таки донецькій лікарні, і бойовики таки погодились на обмін тяжкопораненими.

Зараз нарешті він на мирній землі, але йому потрібен закордонний протез. Ціна питання – щонайменше 40 тисяч доларів. Таких грошей батьки вояка не мають, тому просять допомогти всіх небайдужих.

Щоб допомогти бійцеві: картка ПриватБанку 5211 5374 4554 3890 ГАВРИЛЯК ВОЛОДИМИР (БРАТ)