Гарячі точки Сходу – хороші новини

Вікна-Новини

Вікна, 18.00

Епіцентр протистоянь на сьогодні – Донецьк. Стрілянина, вибухи – лунають практично в усіх районах міста. Проте найнебезпечніше – біля аеропорту й вокзалу. Серед боїв – загинуло принаймні 4-ро мирних мешканців.Епіцентр протистоянь на сьогодні – Донецьк. Стрілянина, вибухи – лунають практично в усіх районах міста. Проте найнебезпечніше – біля аеропорту й вокзалу.
Загалом, на сьогодні багато гарних новин зі Сходу. Найсвіжіша – у Дзержинську здійняли прапор України. Дзержинськ важливий, бо він неподалік Горлівки. Одного з головних центрів терористів, бази Ігоря Безлера, терориста Бєса. Деяки ЗМІ повідомили – Бєса сьогодні вбили серед боїв у Дзерджинську. В штабі АТО кажуть, що такого не знають. Втім, ліквідація Безлера може бути фальшивкою. Саме він, згідно з радіо перехоплення, доповідав керівникам з Російского ГРУ про збитий боїнг. І до нього у міжнародних слідчих було багато питань. Таким чином терористи могли Бєса просто заховати, видати за вбитого.
Ще про перемоги. І тепер Луганщина. Війська зайшли в Рубіжне, Зачищають СєвероДонецьк та блокували Лисичанськ.

«Під Лисичанськом взяли в полон велику кількість не просто бойовиків, а росіян», – заявив Міністр оборони.

У паніці терористи спробували пробитися з оточеного Лисичанська колоною техніки, але потрапили у вогневий мішок підрозділів Збройних сил України. Українські військові захопили в полон 35 російських найманців, велика частка серед яких – кадирівці.
Ще одна гаряча точка – місто Попасна. Велика кількість бойовиків і техніки, багато професійних снайперів – це важливий пункт. Добровольчий батальйон Донбас не ризикує йти в лобову атаку і тримає місто в облозі.

Більше інформації в сюжеті.