Генштаб: армійці не збираються здавати Донецький аеропорт

Вікна-Новини

Представник генштабу Богдан Бондар запевнив: армійці віддавати Донецький аеропорт віддавати не збираються.

«Керівництво генштабу посилило зазначену ділянку та провело чергову ротацію. В результаті останніх обстрілів протягом доби яка пройшла було 6 поранених які на даний час евакуйовані. Військові які там знаходяться забезпечені боєприпасами в першу чергу продуктами та водою,»- заявляє Богдан Бондар.

Також він наголосив, що напередодні терористи ДНР повідомили, що більше ротацій наших військових через їхні блок пости не буде, і поранених не передаватимуть.

«Починаючи від учора почалися активні обстріли, і зараз обстановка стабілізувалася. Але в той же час є загроза подальших обстрілів наших позицій. Керівництво нині проводить нараду, де відпрацьовують можливі загрози і варіанти дій,»- повідомляє Бондар.

Також представник генштабу прокоментував обстріл бойовиками автобуса біля Волновахи, в якому загинуло десятеро людей. Він назвав це провокацією і розповів: стріляли з центру Докучаєвська.

За його словами, там саме в цей час перебували кореспонденти місцевих та російських телеканалів. Мовляв, вони хотіли зафільмувати, як українські військові стріляють у відповідь.