Глядачі Вікон за декілька годин зібрали гроші дівчинці з ДЦП

Вікна-Новини

Історія неймовірної доброти і милосердя, яку зробили глядачі програми «Вікна-Новини». Лише вчора журналісти розповіли про восьмирічну Настю Кунєву з Одеси, в якої ДЦП.

Кожен рух вартує їй неймовірних зусиль, але вона не здається. Цьогоріч дівчинка навіть виборола право навчатися у звичайній школі. Але найбільша її мрія – ходити, поки так і лишилася нездійсненною.

Втілити її взялася Українська біржа благодійності. На два курси реабілітації оголосили збір – 75 тисяч гривень, які українці перерахували за лічені години.

«За 40 хвилин зібралась практично вся сума. Це звичайно фантастично»- каже батько Насті.

«Боже, люди, спасибі! Низький вам всім уклін, це почуття як матері, я не можу його передати. Кожну хвилину було надходження, надходження, надходження. Я думала, Боже – це таке щастя, це для моєї дитини. Я не можу це передати словами,»- схвильовано розповідає мама.

Завдяки зібраним коштам уже 12-го січня Настя розпочне курс дельфівнотерапії. А через місяць з мамою поїде на реабілітацію до Трускавця.

«Спасибі, що ви мені допомогли. Дуже-дуже дякую вам велике. Я вас дуже-дуже люблю. Спасибі велике! Я буду допомагати людям. І щоб у них ніколи-ніколи не хворіли ніжки. І щоб у мене не боліли ніжки. Щоб я ходила і щоб у мене все добре вийшло,»- радіє Настя.