ОБСЄ відправлять до України моніторингову місію

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Агенція «Інтерфакс» передала – ОБСЄ на позачерговому засіданні підтримала пропозицію створити й відрядити в Україну спеціальну моніторингову місію. За словами постійного представника при міжнародних організаціях Ігоря Прокопчука – здебільшого учасники ОБСЄ засудили порушення суверенітету и територіальної цілісності України з боку Росії.

Зараз кордони України поселено охороняються. Особливо це стосується меж з Росією.

«Посилене несення служби відбувається на кордоні, ретельно перевіряються всі організовані групи, які в’їжджають в Україну з боку Російської Федерації, тимчасово припинена робота так званих «зелених коридорів»», – повідомив Сергій Астахов, помічник голови прикордонної служби України.

Як розповів Сергій Астахов, офіцерам прикордонної служби також масово пропонують перейти на бік влади Криму. Ті, хто відмовляються, а таких багато, хочуть продовжувати прикордонну службу вже на материковій Україні.

Сьогодні ж в штаб ВМС України приїхав Денис Березовський, який від учора присягнув на вірність владі Криму. Березовський намагався переконати українських військовиків скласти зброю та перейти на сторону РФ: «На сьогоднішній час питання щодо флоту автономної республіки Крим стає в тому ж складі. Флот залишається в тому ж складі з такою ж назвою з таким же точно складом з забезпеченням підвищеним, це гарантується зарплата на рівні ЧФ Російської Федерації і це ви маєте відчути прямо на цьому тижні ті, хто виявлять бажання. У нас есть честь и присяга, и я думаю, что мы не должны ничего предавать, нам потом смотреть нашим детям в глаза».

Сьогодні ж з’явилась інформація, що на блокпост у Джанкої вже встигли заступити бійці Беркуту, які напередодні також присягнули у вірності новій владі Криму.