Консульство Росії в Криму спростувало інформацію про масову видачу паспортів

Вікна-Новини

Вікна 22:00
 
Очільник Дніпропетровщини заявляє – заяву про відставку написав під тиском. Губернатора Черкащини оголошено в розшук, а консульство Росії в Криму нікому паспортів не обіцяло. 
Голова Дніпропетровської облради Євген Удод уранці відкликав свою відставку. У зверненні до світової спільноти він пояснив, що вчора пішов із посади під тиском.
Його кабінет досі опечатано, а приймальня зачинена. Заплановану на сьогодні сесію облради Удод скасував. Депутатів про це повідомив смсками. Замість народних обранців у їхніх кріслах нині сидів простий люд. На народних дебатах ухвалили звернення до Верховної Ради.
Черкаського, нині вже екс-голову облдержадміністрації Сергія Тулуба, прокуратура оголосила в розшук. Його звинувачують у привласненні державного майна в особливо великих розмірах. Під підозрою й інші посадовці ОДА. Прокуратура розслідує факти зловживань і привласнень грошей на загальну суму понад 135 млн. гривень. Сам керівник подав у відставку. Заява про це з’явилася на сайті установи. На засідання сесії Тулуб сьогодні не з’явився і де він тепер невідомо.
У Криму теж очікують масштабних кадрових змін. Завтра депутати збирають позачергову сесію Верховної ради автономії, де за прогнозами відправлять у відставку кримський уряд на чолі з головою Ради міністрів Анатолієм Могильовим. Тим часом на півострові ширяться чутки про те, що Росія нібито починає масово видавати кримцям за полегшеною процедурою паспорти. Втім, у генеральному консульстві Російської Федерації у Сімферополі це категорично заперечують.