Медичні сумки для українських медиків: збережи життя захисника

Вікна-Новини

У тяжких випадках на полі бою кожна хвилина – на вагу золота, й аби боєць вижив, допомогу він повинен отримати одразу. Тому по всій Україні і навчають зараз медиків надавати першу допомогу в польових умовах.

В рамках проекту Медсанбат, Віктора та Олени Пінчуків, американські інструктори демонструють військовий медичний заплічник, вкомплектований за усіма стандартами НАТО.

«Він не повинен лежати у швидкій, десь в лікарні. Його носить солдат. ++І солдат з ним живе. Військовий медик живе з цим рюкзаком. Він з ним спить. Він його любить більше ніж свою дружину. Або чоловіка,»- каже керівник групи інструкторів проекту «Медсанбат» Патрик Челью.

У цій міні-операційній є все, аби врятувати життя, проте такі заплічники надто дорогі для українських військових медиків. Українська біржа благодійності знайшла дешевший аналог.

Медичні сумки – це майже те саме, що і Натівський рюкзак, але вони значно легші та зручніші, хіба що немає дефібрилятора та нош.

Допомогти відправити їх на фронт може кожен із нас через сайт української біржі благодійності: https://ubb.org.ua/uk/project/1162/

Кожна ваша гривня може врятувати чиєсь життя на фронті.