Медведєв сумнівається в легітимності нової влади України

Вікна-Новини

Вікна 18:00
 
Люди в масках і з автоматами – не партнери для діалогу. Росія сумнівається в легітимності нової української влади. Тим часом інша найближча сусідка України, Польща, Віктора Януковича за президента України не визнає. 
Росія, не визнаючи нової української влади, відкликає з Києва свого посла Зурабова. Поки що для консультацій.
«Не мне вам объяснять, что это значит. Есть угроза жизни нашим гражданам. Строго говоря, сегодня там общаться не с кем, легитимность целого ряда органов власти, которые там функционируют, вызывают большие сомнения», – відповів Дмитро Медведєв, прем`єр-міністр РФ.
Продавати газ зі знижкою Медведєв пообіцяв, доки не спливе термін угоди, підписаної у грудні з Януковичем. За цією домовленістю ціни переглядають щоквартально. Тож скільки газ коштуватиме із квітня – наразі невідомо. Це – предмет перемовин з українською владою, каже російський прем`єр.
Тим часом Євроспілка визнала відсторонення Януковича від влади. Виконувачем обов’язків президента Турчинова призначили законно, вважають у Брюсселі.
До угоди про асоціацію з Україною Європа обіцяє повернутися, але після президентських виборів. Більше того, сьогодні Брюссель уперше заговорив про вступ України до Євроспілки.
«Ми знаходимося на історичному роздоріжжі. Європа має розуміти цей момент і дати можливість Україні приєднатися до нас у середньостроковій чи довгостроковій перспективі, якщо Київ відповідатиме вимогам ЄС», – сказав Оллі Рен, член Єврокомісії.