Миру немає – можливий інший сценарій

Вікна-Новини

В адміністрації президента України офіційно заявили, що Росія і так звані ЛНР і ДНР не виконують мінських домовленностей.

Заступник глави Адміністарції Президента Валерій Чалий каже: попри очікування відповідальної позиції всіх сторін мінського договору, вогонь на Сході триває.

«Фактично руйнується надія на мир і такий розвиток призводить до подальшої ескалації і повернення до іншого сценарію. Нажаль попри сподівання та відповідальну позицію всіх сторін Росія та ДНР і ЛНР домовленостей не виконують,»- заявив Чалий.

За словами Чалого бойовики використовують перемир’я, щоб оточити Дебальцеве, а роботу ОБСЄ блокують:

«Бойовики при підтримці Росії хочуть оточити Дебальцеве і таким чином руйнуютть подальше виконання домовленостей. Місія ОБСЄ готова виїхати, але вона блокуються. Ми звертаємось до учасників переговорів у Мінську та краї ЄС: загроза світу».

Чалий наголошує, що шанс на мир є і ним треба скористатися. Розповідає про постійні переговори телефоном не лише з учасниками мінських перемовин, а й країнами ЄС і НАТО.

Через грубе порушення домовленостей в Мінську звернулися до світу аби ті висловили рішучий протест і недопустили подальшого порушення миру.