Мітингувальники звільнили КМДА, залишивши після себе безлад

Вікна-Новини

<b>Вікна 18:00</b><b></b>

<b>КМДА звільнили. Але там нині  дикий смітник. Мітингувальники лишили після себе небачений безлад. У кабінетах усе розкидано й нестерпно тхне. Вночі мерія зазнала ще одного погрому. </b><b></b>

У неділю активісти віддали будівлю КМДА. Це була одна з умов закону про амністію. По тому, як активісти передали будівлю представникам ОБСЄ та столичної влади, всередині стався погром. Камери відеоспостереження зафільмували, як невідомі вдираються в кабінети, нишпорять по шухлядах, п`ють знайдений там алкоголь та починають усе трощити.

Сьогодні зранку на роботу прийшли працівники КМДА і не повірили своїм очам, бо коридори КМДА нагадують справжнє сміттєзвалище: кругом розкиданий одяг, валяються шкарпетки, взуття, палиці, якісь побутові відходи, пакети, залишки їжі та навіть деталі від зламаної техніки.

Працівники КМДА знервовані й розлючені. Вони прибирають свої робочі місця. Радше викидають те, що лишилося.

В опозиції запевняють – майданівці не мають до цього жодного стосунку. Мовляв, навмисні погроми – то провокація, аби дискредитувати активістів. Проте провину в загальному гармидері визнають, бо не було часу все прибрати за собою.

Наразі у КМДА триває велика толока. Сюди зігнали комунальників з усіх районів. Кажуть, роботи непочатий край. Підрахувати збитки буде непросто.

Очільник КМДА Володимир Макеєнко виходить до журналістів у доброму гуморі. Жодних претензій до мітингувальників він не має. Запевняє – усі збитки відшкодують спонсори.

<i>«Я вам відверто скажу, от телефон розривається від спонсорів. Пропонують допомогу свою. Скільки б це не коштувало, ми розберемося позабюджетним коштом»,</i> – сказав голова КМДА Володимир Макеєнко.

За словами Макеєнка, приміщення приберуть та відремонтують за кілька днів. Тоді КМДА й відновить роботу. Наразі будівлю стережуть 30 охоронців.