Москаль оприлюднив план зачистки Майдану

Вікна-Новини

Вікна 18:00
 
Зачистки Майдану називалися «Бумеранг» та «Хвиля». План розгону з документами, прізвищами та навіть номерами телефонів тих, хто керував розгоном, оприлюднив Геннадій Москаль. 
План спецоперації такий: долучити 2 тисячі «беркутів», 10 тисяч ВВШників та стільки ж працівників міліції. У снайпери на Інститутській взяти бійців спецпідрозділів «Омега», «Сокіл» та «Альфа».
Перший пункт – штурм наметового містечка. Два основні напрямки: по Інститутській та Городецького. Далі відтіснити мітингувальників з Хрещатика у бік Бессарабки та Європейської площі.
Після цього три спецгрупи, майже 230 бійців, оточують Будинок профспілок. Далі – план захоплення всередині. За нього відповідальні перші дві групи. Вони відпрацьовували перші поверхи. Третя – заходила з даху. І мала зачищати приміщення з 8-го поверху.
Три основні групи прикривала ще одна. Вона мала забезпечити прохід до будівлі з вулиці та у разі спротиву відкрити вогонь. Снайперів розмістили на дахах. А ще блокування зв’язку та вулиць.
Матеріали на свій страх та ризик таємно збирали налаштовані проти влади працівники МВС та СБУ. З вимогою термінового розслідування Геннадій Москаль звернувся до нового керівництва МВС та СБУ.