Наступ бойовиків на південному фронті: атака Маріуполя

Вікна-Новини

Нині усі в’їзди до Маріуполя зі східного боку заблоковані з міркувань безпеки. Вночі терористи вкотре намагалися прорватися до міста, і атакували позиції Нацгвардії, від чого загинув 20-річний військовослужбовець.

«Там був важко поранений наш військовослужбовець. Його доставляли до лікарні але рана була несумісна з життям, і він помер,»- каже речник АТО Андрій Лисенко.

Нині ж, запевняють силовики, ситуація під Маріуполем контрольована. Натомість ще одне неспокійне місце цієї доби, вже традиційно, Донецьке летовище. Ще одна гаряча точка – район Дебальцевого. Тут теж не минає і дня без обстрілів.

Силовики кажуть: усе ж таки активність терористів останніми днями значно поменшала. За добу маємо з десяток обстрілів. Та спокою нашим бійцям усе ж немає, тож Новий рік зустрічатимуть в окопах, зі зброєю напоготові.

Виживати, в розгромлених селах, без їжі та грошей – стає дедалі складніше. Сьогодні до мешканців Тельманівського району, на Донеччині доїхали шість вантажівок із президентського гумконвою: це майже 42 тонни допомоги. Її розподілили і на деякі селища, окуповані терористами.