Німецькі бунти проти навали ісламських біженців

Вікна-Новини

Антиміграційні протести набирають сили у Німеччині. Десятки тисяч людей бунтують через навалу втікачів з Близького Сходу.

Лише у Дрездені цієї ночі протимігарційна акція зібрала майже 18 тисяч людей. Серед основних гасел – “Ні ісламізації заходу”. Мітингувальники переконують, вони аж ніяк не проти мирних мігрантів чи ісламу, але проти релігійного фанатизму. Кажуть: переселенці мають переймати західні традиції, а не призвичаювати до своїх.

«Німеччина – то не земля імігрантів. Інтеграція не означає жити один поблизу іншого, а жити разом на засадах християнсько-іудейських цінностей нашої конституції та нашої німецької культури, котра визначається гуманізмом та просвітою,»- каже організатор протестів Лутц Бахман.

У натовп людей, що виступають проти міграції, намагалися просочитися ті, хто за міграцію. Та тільки-но з їхніх вуст пролунав вигук “Вітаємо вас, утікачі”, їх одразу ж спровадили із зібрання. Минулося без значних сутичок.

Лише цього року офіційно притулку в німців попросили понад 200 тисяч вихідців із близько-східних країн. Ще чимало там залишаються жити нелегально.