Обережно: терористи напихають вибухівки у іграшки

Вікна-Новини

Вимушених переселенців в Україні вже мільйон, і щоб забезпечити їх житлом, держава профінансує всі житлові недобудови. Таке пообіцяв у Запоріжжі прем‘єр Арсеній Яценюк, після огляду модульного містечка, яке звели на пожертви німців.

Будиночки там уже готові до заселення, є всі належні комунікації, та місця там для всіх не вистачить.

«Інвентаризувати повністю все недобудоване житло, всі гуртожитки по всій країні, всі об’єкти нерухомості, які готові вище 80% і після цього знайти кошти з державного бюджету і почати будувати таке житло, аби розмістити тих людей на постійній основі,»- каже Яценюк.

Просто на нараді Держкомісії з надзвичайних ситуацій, задля якої Яценюк і приїхав до Запоріжжя, прем’єр вирішив перевірити готовність рятувальних служб. Він зателефонував до служби порятунку та спитав, де найближче бомбосховище.

«І кажу – здравствуйте, меня зовут Арсен. Я нахожусь на проспекте Ленина. Скажите, пожалуйста, где ближайшее бомбоубежище. Знаєте, що мені відповіли? Мы не владеем этой информацией. Вам надо звонить или в горисполком, или в местную власть,»- каже Прем’єр.

Яценюк наказав рятувальникам негайно сповістити населення про об‘єкти укриття та організувати заняття із цивільної оборони в навчальних закладах та на підприємствах. Чи виконають, пообіцяв перевірити особисто.

Насамкінець прем’єр показав приголомшливі фото: дитячі іграшки та пачки цигарок напаковані вибухівкою. До цього вдаються терористи. Тож прем’єр порадив бути максимально пильними та про підозрілі пакунки негайно повідомляти силовиків.