Загиблих через сутички в Києві налічили вже 99

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Майдан і далі підраховує втрати. Загиблих через сутички в Києві – вже 99. У важкому стані лишаються 15-ро поранених.

Та попри смертельні вогнепальні поранення багатьох вдалося врятувати. Серед них і Василь. Він вже готується до виписки. Чоловіку зробили надскладну операцію. У нього поцілив снайпер 20 лютого. На кадрах видно як Василь намагається врятувати поранених. Він, у зеленому шоломі. Куля пройшла наскрізь. Та попри це він увесь час був притомним.

«Я спочатку не зрозумів, раненого оставив, сам ліг розчепив курточку і побачив кров, зрозумів, мене поранели я встав і побіг в готель, там мене зустріли чи лікарі, чи волонтери. Куля одна залетіла сюди в живіт і пролетіла, тут вилетіла і в локті зупинилась», – розповів постраждалий Василь.

«З піснями та барабанами взяв я Ізмаїл» – цей вислів належить Олександру Суворову, проте й нині він не втратив актуальності, так гадають у Військово-музичному центрі Збройних Сил України. За 24 години військові музики написали пісню і присвятили її українським воїнам, які зараз перебувають в Криму.

«Ніччю було зроблено аранжування, є таке поняття ми це все як професіонали зробили для кожної військової, не тільки музиканта а військової людини зрозуміло, що коли співають в таку годину, це значить є держава, є її народ, є пісенність, хай краще буде спів і музика чим буде зброя», – сказав Володимир Дашковський, керівник військово-музичного управління ЗСУ.

Мелодія Україна Єдина лунала під аркою Дружби народів. Артисти підглядають слова й за це перепрошують. Кажуть вивчити текст не було коли. У творі є куплет російською. Військові музики виконують 4 дублі й просять журналістів донести пісню до військових у Криму задля підтримання їхнього бойового духу.

Путіну українські діти сьогодні вислали кілька ящиків іграшкових солдатиків. Бо батьки розповіли – російському президентові бракує іграшок, і він тому бавиться у війну. Посилку в Кремль збирали на Майдані. Діти віддавали солдатиків – батьки кажуть, то не проблема. Бо в дітей інші улюблені іграшки.