Попри втрати, українські бійці продовжують режим тиші

Вікна-Новини

Українські силовики, попри втрати й далі продовжують режим тиші, але терористи провокують. Військові кажуть: термін “день тиші” ворог розуміє буквально. Вдень тихо, проте вночі терористи активізуються.

«В День затишшя вдавалось дотримуватись. Але в темну пору доби бойовики обстріляли населенні пункти Щастя, Майорск, Піски ,Чернухино та міжнародний аеропорт Донецьк,»-  каже речник штабу АТО Олексій Дмитрашківський.

Загалом, українська військові фіксують поступове встановлення режиму тиші на Сході. Минулої доби з армійців ніхто не загинув, тільки один солдат поранений, підірвався на міні.

В Радбезі кажуть, відносну паузу окупаційні війська використовують, аби перебудувати армію. Польових командирів, яких ще не встигли зачистити, змушують виконувати накази центру.

“Незаконні формування проводять організаційні та мобілізаційні заходи з метою створення єдиного командування над окремими банд формуваннями та доукомплектування бригад за російським стандартом,”- заявляє речник РНБО Андрій Лисенко.

Через такі реформи у бойовиків виникли конфлікти. За даними російської агенції Інтерфакс осетини з батальйону «Восток» покинули позиції й повернулися додому.

Так звані «козачків», що контролюють міста на Луганщині. Вони погрожують на камери керівникам. Бо голодні, перспектив не бачать, ще й поваги не відчувають. Сьогодні керівники своєю чергою звинуватили рядових наймитів, називають маргіналами та асоціальними типами.