Потрібна допомога: хлопчика з анемією чекає операція

Вікна-Новини

Артемові Рибалкові, якому лише чотири рочки, остання стадія апластичної анемії. Його кров, майже вода, а організм настільки знесилений, наче в дідуся.

Це смертельна хвороба, коли кістковий мозок не виробляє клітин крові. У нього нема імунітету, а це означає, що будь-яка недуга, навіть застуда, може вбити.

Артем майже рік долає атипову анемію, проте єдиний можливий в Україні підхід до її лікування – виявися марним. В Охматдиті його повертали до життя кілька разів.

Артем і досі живий лише завдяки донорській крові, проте трансплантація кісткового мозку йому потрібна невідкладно.

Порятувати малого можуть в італійській клініці, уже знайшли нерідного донора. І зібрали всю необхідну суму – мільйон гривень. Але через різкий стрибок євровалюти, необхідно зібрати 70 тисяч євро, за нинішнім курсом це 1 400 000 грн (мільйон чотириста тисяч гривень). Українська Біржа благодійності збирає частину суми – 300 000 гривень. Загальний збір ведеться різними фондами та в групах в соцмережах. Загальна сума збору 125 тисяч євро. Нині з них батьки подужали 55 тисяч євро.

Щоб допомогти, виберіть проект “Артем і мурахи” на Українській біржі благодійності. Навіть найменший переказ із вашої картки, наблизить малого до шансу вижити.
Номер телефону батьків Артема: 0668009997 – Тетяна та Сергій Рибалко