Проти режиму Путіна: родина втекла з Росії на Прикарпаття

Вікна-Новини

Вони покинули будинок, бізнес та родичів у Росії й утекли на Західну Україну. Багатодітна родина із Підмосков’я покинула будинок, бізнес та родичів, і оселилася на Прикарпатті.

До України це подружжя із 9-ма дітьми переїхали майже півроку тому, та тільки тепер наважились показати обличчя та розказати свою історію. Задля безпеки дітей, багатодітна родина вірян з Росії просить не називати їхнього прізвища та місцевості, де оселилися.

Голова сімейства Олег говорить: за підтримку українського народу його оголосили у російський Федеральний розшук. З Путінським режимом родина почала боротися ще 2006 року: Олег відкрито почав ходити на мітинги, а під час Майдану остаточно став на бік України.

В Підмосков’ї вони залишили оселю та міні-ферму, яка годувала усю родину. Нині мешкають у невеличкому будинку, власного господарства ще не мають. Усе що надбали за кілька місяців – справа рук сусідів. Багатодітну родину у селі прийняли як рідну.

Сусіди кажуть: «всі ми українці, свій слов’яни одного народу. Всіх можемо зрозуміти, якої би нації не були».

Поки родина звикає до нового життя, голова сімейства Олег уже вступив у «Правий Сектор» і навіть готовий їхати на Схід, аби воювати за Україну.

До Росії вони повернуться тільки за однієї умови – якщо зміниться влада. А поки родина готується до народження 10-го малюка. По тому сім’я планує отримати українське громадянство.