Рада ввела правила для окупованих територій

Вікна-Новини

Території Донбасу, які підконтрольні бойовикам тимчасово окуповані. За це сьогодні проголосували депутати і визначили – позачергові вибори до місцевої влади там можливі виключно за українським законом і після виведення важкої техніки з найманцями і бойовиками.

Спершу своїх голосів не давали одразу три фракції: Радикальна, Самопоміч та Батьківщина, мовляв, такі закони – це здача українських територій. Однак після цілого дня перемов з президентом вдалося переконати тільки Самопоміч, та це вже дало 265 голосів за.

“Ми приймаємо закон, яким визначаємо можливість виборів місцевих органів влади на тій території тоді і тільки тоді, коли українська армія і українська держава принесе український прапор, українські партії і український закон на цю територію. Жодних поступок ні сепаратистам, ні Москві, ні тим більше терористам ці закони не дають,”- заявив Юрій Луценко.

Вже під кінець робочого дня депутати ще однією постановою попросили ООН та Раду Євросоюзу ввести миротворців в Україну для підтримання миру і безпеки.