Російське агентство РБК заявило, Янукович – в Підмосков’ї

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Українські прокурори вважають, що Янукович досі перебуває в Україні. Але насправді сенсаційну новину про колишнього президента зробила російська агенція РБК. Посилаючись одразу на два високопоставлених джерела, заявила – втікач нині в Підмосков’ї, в елітному санаторії адміністрації Кремля. 

«Мы не стали продолжать жесткие действия в отношении Виктора Януковича, до конца идти по всем следам поиска, потому что в этот момент понимали, что это по сути провокация силового конфликта в городе с провокацией сил иностранного государства вмешаться в этот конфликт. Мы приняли решение, что нам судьба Крыма и покой в этом месте важнее, чем ситуация с Януковичем», – сказав виконувач обов’язків голови МВС України Арсен Аваков.

Ледь не погодинно шлях Януковича Аваков розписав ще два дні тому. Вже колишній президент зник у ніч проти суботи. Планував на з’їзд Партії регіонів до Харкова, але сів у гелікоптЕр і відлетів до міжнародного летовища Донецька. Там спробував пересісти в літак, але прикордонники його не пустили, бо не мав належних документів. Тож бронеавтомобілем із летовища Януковича відвезли до Донецька, а звідти вже до Криму. Там він розпрощався з державною охороною і зник. І хтозна, можливо й справді він нині вже в Росії.