Розстріл: сім’ю жорстоко вбили на Прикарпатті

Вікна-Новини

Цілу сім’ю знайшли мертвою біля лісу на куротній місцевосці Прикарпаття.

За кілька кілометрів від житлових помешкань чоловік натрапив на 5-ро тіл. Усі – з вогнепальними ранами. Як з`ясувалося, то була родина з Чернівців – жінка, її співмешканець та троє їхніх маленьких дітей.

Чому тут опинилися чоловік , жінка та троє малолітніх дітей поки не відомо. У дітей та чоловіка прострелені голови, у жінку куля ввійшла через підборіддя. Біля неї знайшли і рушницю: найімовірніше стріляли саме з неї.

“Сім’я була благополучна. Працювали вони, мали відповідне місце роботи. Направлені сьогодні досвідчені працівники, щоб встановити мотиви такої поведінки,”- каже керівник УМВС Івано-Франківщини Микола Семенишин.

Резонансне вбивство розслідують усі правоохоронні органи області. Кажуть: триватиме слідство довго, бо надто багато загадок. Наразі, називають кілька версій убивства. Основна з них – шокує.

“Відбулося вбивство дітей батьками, а потім самогубство самих батьків, із застосуванням, вогнепальної зброї. Версія пограбування у нас відпадає, оскільки коштовності і гроші були при загиблих. Не має слідів боротьби,”- заявляє прокурор Івано-Франківщини Ігор Настяк.