У Києві мітингувальники відновили «підгорілий» міст закоханих

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Інколи спалюють мости не тому, щоб не вертатися. Місток закоханих біля столичної вулиці Грушевського горів, коли мітингарі рятувалися вогнем від снайперів. Мітингарі повернулися й зробили його наново, та ще й не з сосни, а з дуба.

На самому Майдані до великих ремонтів ще руки не дійшли. Хіба косметичне прибирання. Сподіваються на весняні толоки. Втім є об’єкти, де суботником не обмежитись.

Найбільший ремонт буде потрібен в Будинку профспілок. Там вже змінилась охорона. Стоїть не самооборона, а відомча профспілкова охорона. В середину не пускають, бо, кажуть, небезпечно, там працюють експерти. Вирішують, що робити з будівлею далі.

У середині після пожежі завалились переділки між поверхами. «Вікна» фільмували на горі, пошкодження там катастрофічні. Втім керівники профспілок впевнені – будинок, який вже став історичним, треба відновити.

«Зроблена візуальна оцінка несущий конструкцій. І ми маємо обнадійлеві висновки експертів, що можна відбудувати», – відповів Григорій Осовий, голова федерації профспілок України.