СБУ: дніпропетровські посадовці підтримують злочинні угруповання

Вікна-Новини

Голова СБУ Валентин Наливайченко певен: Дніпропетровські посадовці підтримують організовані злочинні групи, які діють на Донеччині та Дніпропетровщині.

За словами очільника відомства – злочинці, які діяли в цих двох областях, стріляли по правоохоронцях і викрадали людей, входять до одного злочинного угруповання, яке фінансують очільники Дніпропетровської облдержадміністрації.

Наливайченко каже: двох посадовці уже допитано. Це заступники Коломойського – Корбан та Олійник. Вони, каже голова СБУ, у різний спосіб намагаються перешкоджати розслідуванню.

«Прізвища тих, що нами допитані і погрожували – громадянин України Олійник і громадянин України Корбан. Вони погрожували застосуванням сили та бойових підрозділів проти правоохоронців, які займаються припиненням контрабандних перевезень через лінію розмежування у зоні АТО,»- каже голова СБУ Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко вважає, що Дніпропетровські посадовці причетні до викрадення Олександра Величка та зухвалого вбивства працівника СБУ у Волновасі. Тепер ці дві справи служба безпеки об’єднала одним провадженням.

Відповідь дніпропетровських урядників не забарилася. Проти очільника СБУ вони вже підняли цілий бунт. Олійник у фейсбуці погрожує Наливайченкові судом, а Корбан узагалі планує відправити очільника відомства у відставку.

Посадовці, що їх звинуватив голова СБУ, вже післязавтра мають намір провести віче у Дніпропетровську, аби висловити протест центральній владі.