Зірки українського телебачення заговорять словами Шевченка

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Незабаром шевченкове слово – від зірок українського телебачення. Уривки видатних творів, крилаті вислови та афоризми Кобзаря вже днями цитуватимуть в ефірі телеканалів СТБ, ІCTV та Нового каналу.

Такий спільний проект – загалом понад 30 роликів – медійники створили до 200-річчя від дня народження великого українця.

Керівництво медіа-групи готове безкоштовно надати їх задля використання будь-де. Мета – популяризація шевченкових творів і українського слова.

«Люди,відомі обличчя каналів так само Шевченка відкрили для себе, процитували речі, які близькі для нас, для них і ось така презентація, нам видавалося, що вона буде правильною. Тому я думаю, що нам за честь буде долучитися до популяризації цього українця номер один і його ідеології», – пояснив Микола Томенко, автор проекту, голова комітету ВР з питань свободи слова та інформації.

«Варто не цуратися простих людей, простих хат, бо за цим малим і простим видно велике, велике українство я намагаюся в своїй творчості тягнути на сцену ось те просте українство, яке ми тепер, я думаю, ми полюбимо іще більше», – сказала акторка Наталя Сумська.