Сімферопольський аеропорт захопили невідомі зі зброєю

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Ситуація у Криму лишається вкрай напруженою. Вночі невідомі люди у військовій формі зі зброєю в руках захопили аеропорт «Сімферополь». Вони знаходяться там і досі. Втім, аеропорт працює у звичайному режимі.

Невідомих в аеропорті – понад сотня. З автоматами, у масках чоловіки мовчки ходять біля будівель летовища та пильно стежать за всім, що відбувається на території. Роботі аеропорту не перешкоджають. Сюди приїхали вночі кількома військовими машинами. Керівництво аеропорту запевняє: хто ці люди – навіть на здогадуються.

Пасажири на озброєних молодиків реагують по-різному. Ті, хто відлітає до Москви, радіють: «Положительно. – Почему? – Потому что это русские люди в русском Крыму. Люди находятся здесь для охраны правопорядка».

По обіді на летовищі з’являється депутат кримського парламенту. Заявляє: озброєні люди тут за наказом кримської влади.

«Это представители как раз тех структур, которые нам удалось создать за эти месяцы, это представители скажем так самообороны. – А откуда у них оружие? – Оттуда же, откуда оно появляется у пятых секторов, правых секторов и прочих, откуда и у них появилось оружие. – Какие у них требования хотя бы? – Они просто сохраняют порядок, и более ничего», – пояснив депутат Верховної ради Криму Сергій Цеков.

Тим часом парламент, у якому теж від учора засіли озброєні люди, знадвору стереже міліція. Верховну Раду Криму досі заблоковано. На вході – барикада. Біля – мітинг проросійських активістів. До них виходять депутати. Кажуть, непокоїтися нічого. Адмінбудівлі ніхто не захоплював.

Сьогодні в депутатських планах – формування нового уряду. Утім, українські журналісти цього не побачать – так само, як не бачили напередодні відставки уряду Могильова. Відучора до Верховної Ради Криму пускають лише російські ЗМІ.